Zainspiruj się historiami 5 osób , na których życie wpłynęła IKEA Foundation. W trakcie Tygodnia IKEA Foundation (7-11 maja) możesz wziąć udział w zajęciach online i posłuchać opowieści o tym, jak IKEA Foundation tworzy lepszą przyszłość dla rodzin i dzieci w najuboższych społecznościach na świecie.

Głos na rzecz wsparcia medycznego w sytuacjach kryzysowych

Poznaj Merveila, pracownika organizacji Doctors Without Borders z Demokratycznej Republiki Konga, który chce pomóc zmienić świat. Jako dziecko Merveil był ofiarą konfliktu zbrojnego. Dziś pracuje jako kierownik logistyki w organizacji humanitarnej, która dostarcza pomoc medyczną ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji, często w bardzo odległych miejscach.

Głos nadziei dla energii odnawialnej

Poznaj Spoorthi, uczennicę z Indii, która dzięki energii odnawialnej ma szansę na lepszą przyszłość dla siebie i swojej rodziny. Spoorthi mieszka w wiosce, w której SELCO Foundation, organizacja wspierana przez IKEA Foundation, zainstalowała źródło energii odnawialnej, aby pomagać ludziom w budowaniu lepszej przyszłości.

Głos na rzecz zrównoważonego rolnictwa

Poznaj Evelyn, kenijską plantatorkę kawy, która pragnie zrównoważonej przyszłości dla rolników i uprawianej przez nich ziemi. Evelyn przeszła szkolenie w Rainforest Alliance, organizacji wspieranej przez IKEA Foundation. Rainforest Alliance pomaga rolnikom stosować zrównoważone metody uprawy, które zwiększają dochody iumożliwiają ochronę środowiska naturalnego.

Głos na rzecz czystszego powietrza

Poznaj Jane, działaczkę, której misją jest sprawienie, by każdy mógł oddychać czystym powietrzem. Jane jest założycielką Clean Air Fund, organizacji wspieranej przez IKEA Foundation, która pomaga społecznościom na całym świecie poprawić jakość powietrza.

Głos na rzecz tych, którzy musieli opuścić dom

Poznaj Ayę, byłą uchodźczynię, która w wieku 16 lat uciekła z rozdartego wojną Iraku. Aya jest teraz delegatką przy Wysokim komisarzu Narodów Zjednoczonych do spraw uchodźców, urząd wspierany przez IKEA Foundation, aby umożliwić ludziom takim jak ona wywalczenie dla siebie lepszej przyszłości.